Chciałam Cię przywitać!

Chciałam Cię PRZYWITAĆ, na stronie dotyczącej relaksacji, uważności (i innych praktyk pracy z ciałem i umysłem), w sposób szczególny, indywidualny, nietypowy.

Długo nad tym myślałam, JAK TO ZROBIĆ?
Stanąć na głowie? Zastosować jakiś relaksacyjny trik? Powygłupiać się?

I cóż…
Nic błyskotliwego – do tej pory – nie przyszło mi do głowy. Albo jestem za mało kreatywna albo zbyt leniwa (znaczy się żyję zbyt slow). Mogłabym myśleć dalej i MOŻE KIEDYŚ wymyślić.

To tak, jak z PRAKTYKĄ  relaksacji. Ciągle nam się wydaje, że są inne WAŻNIEJSZE sprawy do zrobienia, a relaksacja, uważność, koncentracja to zbytki, poczekają. Aż przychodzi taki dzień kiedy ciało/umysł mówią NIE. Kiedy tradycyjna medycyna przestaje wspomagać, kiedy zaczynamy uczyć się łagodności, wyciszania, odpoczynku.
Wtedy TRAFIASZ na tę stronę.

Dlatego – mimo braku fajerwerków, czerwonych dywanów i prezentów – witam Cię i ZAPRASZAM do skorzystania z dobrodziejstw teorii i praktyki relaksacji.

Dołożyłam starań aby na stronie LUZY RAJTUZY znalazły się użyteczne ćwiczenia, inspirujące teksty, informacje o wartościowych warsztatach i książkach. ZNAJDZIESZ TU również liczne wywiady z osobami (i kontakty do nich), które mogą Cię wspomóc w dbaniu o swoją równowagę psychofizyczną. 

Raz w miesiącu znajdziesz na tej stronie tekst, nagranie lub informacje z zakresu technik relaksacyjnych, uważności i przeróżnych praktyk wspomagających dobrostan. A teraz…

WITAJ!

I zaglądaj TU by sprawdzić czy jest to coś, co Cię będzie WSPIERAĆ.

Magdalena

1 Comment

  1. Jaroslaw Ranosz pisze:

    Z przyjemnością będę tutaj zaglądać. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *